Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

poniedziałek, 11 listopada 2019 08:21

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII Niedziela Zwykła 2o19

Serdecznie dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii z racji drugiej niedzieli miesiąca. Serdecznie dziękuję za zrozumienie. Bóg zapłać!

Dziękuję ks. Markowi za przygotowanie i przeprowadzenie modlitw wypominkowych. Pamiętać będziemy o zmarłych przed Mszami każdej niedzieli. W kancelarii nadal możemy zamawiać wypominki roczne.

W poniedziałek 11 listopada Święto Niepodległości, obchody miejskie w katedrze o godz. 12.oo. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.oo i 18.oo. Po każdej Mszy św. uroczyście odśpiewamy Hymn Polski. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

We wtorek Msza św., Adoracja i modlitwy wstawiennicze o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne. Zapraszamy o 18.oo.

W piątek o godz. 19.oo Msza św. w intencji zmarłych w ostatnim czasie.

W nadchodzącą niedzielę – o godz. 17.oo „STAN WYJĄTKOWY” – Adoracja NŚ w intencji spraw bieżących. Zapraszamy szczególnie uczniów klas 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

Pan Kościelny pracowicie zmierza z opłatkiem po terenie naszej parafii. Polecam i serdecznie dziękuję za godziwe przyjęcie Pana Józefa. Posługę zakrystianina dzielnie sprawuje wieczorami Pan Organista.

Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Krystyna Kornacka, Krystyna Kwaśniak, Barbara Osiecka. Rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłym ofiarujmy modlitwę. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom, wszystkim Gościom i Parafianom składamy Serdeczne pozdrowienie i dar błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.

Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

Św. Stanisław - live - serwis

dołącz do naszej modlitewnej grupy

NASZE FILMY

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

Projekt Trzeźwienie Przez Kulturę

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

Diecezjalne Studium Organistowskie

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15