Strona Główna  //  OGŁOSZENIA ,INTENCJE  //  XXIX NZ 2019

Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

niedziela, 20 października 2019 18:09

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX Niedziela Zwykła 2o19

Serdecznie dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękuję za zrozumienie i otwartość. Bóg zapłać!

Dziękujemy również za składane ofiary przeznaczone na Dzieło Nowego Tysiąclecia, żywy pomnik św. JP II – wspierający niezamożną młodzież z małych miast i wsi. Bóg zapłać.

Dziś w naszym kościele o godz. 13.oo Jubileusze: 50 rocznica kapłaństwa ks. Kan. Henryka i 25 lecie małżeństwa p. Agnieszki i Sławomira. Również zakończenie sezonu motocyklowego: podziękowanie za dobry sezon i modlitwa za ofiary wypadków drogowych.

Dziś o godz. 15.oo Msza św. trydencka;

O godz. 17.oo STAN WYJĄTKOWY; adoracji, uwielbienie i różaniec. Zapraszamy szczególnie klasy VIII przygotowujące się do sakramentu bierzmowania.

Wchodzimy w czas wzmożonej pamięci o naszych bliskich zmarłych. W kancelarii
możemy rezerwować Wypominki za zmarłych z naszych rodzin; roczne, jednorazowe i tzw. oktawalne. Zapraszamy do tej tradycyjnej naszej formy modlitwy. Przy okazji porządkowania pomników na cmentarzach, pamiętajmy również o sprawach administracyjnych, by przy pogrzebach nie było nieporozumień z tego powodu. Pojawia się też sprawa ubezpieczeń naszych nagrobków, szczególnie na cmentarzach starych, intensywnie zadrzewionych; nie są one ubezpieczone przez administrację cmentarza. Popytajmy naszych ubezpieczycieli, czy w ofercie wiązanej (np. z mieszkaniem, samochodem, sprzętem elektronicznym) – nie posiadają atrakcyjnych ubezpieczeń także nagrobków.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom, wszystkim Gościom i Parafianom składamy Serdeczne pozdrowienie i dar błogosławieństwa.

Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

NASZE FILMY

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Diecezjalne Studium Organistowskie

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15