Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

niedziela, 13 października 2019 19:10

XXVIII Niedziela Zwykła 2o19 –  – XIX Dzień Papieski –

Serdecznie dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękuję za zrozumienie, szczególnie w tym momencie prac . Bóg zapłać!

O 11.3o młodzież ze Szkoły nr 7, przedstawi montaż słowno-muzyczne poświęcony refleksji papiesko-ojczyźnianej, zapraszamy i dziękujemy. Po Mszy św. z udziałem dzieci - procesja Fatimska (wieczorem o godz. 18.oo wielu z nas udaje się na koncert do Katedry – Mesjasz – Händla – zapraszamy).

Ofiary składane dziś przy wyjściu z kościoła, przeznaczone są na Dzieło Nowego Tysiąclecia, żywy pomnik św. JP II – wspierający niezamożną młodzież z małych miast i wsi. Bóg zapłać.

Dziś o godz. 15.oo Msza św. trydencka;

We wtorek 15 X o g.15.oo na cmentarzu przy ulicy Chopina w miejscu poświęconym Dzieciom Utraconym będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego; a wieczorem o godz. 18.3o również na Różańcu w naszym kościele będziemy polecać intencje ich rodzin.

We wtorek również o 19.oo Eucharystia w intencji zmarłych w ostatnim miesiącu.

W piątek 18. X. o godz. 17.oo na Tamie, Różaniec i Msza św. w 35 rocznicę męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki. Nie może nas tam zabraknąć.

W niedzielę 2o.10.br. o godz. 9:30 w parafii pw. Św. Jana Chrzciciela we Włocławku, przy Bulwarach, zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich zmarłych
i żyjących lekarzy i lekarzy dentystów - członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Lekarskiej, w związku z obchodami wspomnienia Św. Łukasza - Patrona Lekarzy. Ks. Proboszcz, Kustosz Fary Zaprasza.

W naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 13.oo Jubileusze: 50 rocznica kapłaństwa ks. Kan. Henryka i 25 lecie małżeństwa p. Agnieszki i Sławomira. Również zakończenie sezonu motorowego: podziękowanie za dobry sezon i modlitwa za ofiary wypadków drogowych.

Wchodzimy w czas wzmożonej pamięci o naszych bliskich zmarłych. W kancelarii
i zakrystii możemy rezerwować Wypominki za zmarłych z naszych rodzin; roczne, jednorazowe i tzw. oktawalne. Zapraszamy do tej tradycyjnej naszej formy modlitwy.

Wszystkim Jubilatom i Solenizantom, wszystkim Gościom i Parafianom składamy Serdeczne pozdrowienie i dar błogosławieństwa.    Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

Św. Stanisław - live - serwis

dołącz do naszej modlitewnej grupy

NASZE FILMY

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

Projekt Trzeźwienie Przez Kulturę

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

Diecezjalne Studium Organistowskie

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15