Strona Główna  //  OGŁOSZENIA ,INTENCJE  //  V NZ 2019

Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

niedziela, 10 lutego 2019 18:13

V Niedziela w ciągu roku

Bardzo dziękuję za przygotowanie piątkowej konferencji dla młodzieży DOTNIJ JEZUSA... dziękuję ks. Markowi, ks. Pawłowi, p. Organiście, młodzieży z zespołu i wszystkim za modlitwę.

Jutro kolejny już Światowy Dzień Chorego, otaczamy modlitwą wszystkich potrzebujących sił w doświadczeniu cierpienia, otaczamy pamięcią rodziny chorych, opiekunów, lekarzy, personel medyczny. Centralne, diecezjalne obchody w tym roku w par. p.w. św. Bogumiła w Kole; transmitować będzie to wydarzenie Radio Maryja i TV TRWAM. W naszym rejonie: we wtorek spotkanie z pensjonariuszami Zakładów Opiekuńczo Leczniczych w Raciążku.

We wtorek o godz. 18.oo Eucharystia i modlitwy wstawiennicze o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie. Księża Egzorcyści zapraszają.

W piątek 15 lutego rozpoczynają się w Seminarium Duchownym rekolekcje dla maturzystów; zainteresowanych chłopaków proszą o zgłoszenie.

W piątek o godz. 19.oo Msza św. za zmarłych w ostatnim miesiącu.

Za tydzień w niedzielę o godz. 17.ooo STAN WYJĄTKOWY, „NIE – mowie nienawiści”. Modlitwa, Adoracja, Uwielbienie. Zapraszamy.

Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności w tym tygodniu odeszli: Maria Wiśniewska, Kazimierz Żołnowski, Ryszard Czajka, Andrzej Wiśniewski, …wieczny odpoczynek…

Upraszajmy Bożego błogosławieństwa dla nas i naszych bliskich, szczególne pozdrowienie kierujemy do Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia. Niech Pan Błogosławi.

Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

NASZE FILMY

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Diecezjalne Studium Organistowskie

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15