Strona Główna  //  OGŁOSZENIA ,INTENCJE  //  I NA 2018

Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

niedziela, 02 grudnia 2018 19:18

I Niedziela Adwentu 2o18

Wczoraj I Nieszporami Adwentu w katedrze, poświęceniem wieńców adwentowych,  rozpoczęliśmy kolejny rok duszpasterski. „…w mocy Ducha” – to hasło przewodzi nam w kolejnym roku duszpasterskim. Odkrywamy i pogłębiamy obecność i działanie Trzeciej Osoby Boskiej w naszym życiu.

Zapraszamy na tradycyjną Mszę świętą roratnią.

Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii w III N A , pn 17go i wt 18 grudnia;

16 grudnia w III Niedzielę Adwentu zapraszamy na Adwentowy Koncert Ewangelizacyjny. Zespół NIEMAGOTU modlił się będzie z nami o godz. 17.oo;

W najbliższy, pierwszy piątek m-ca, nabożeństwa i odwiedziny chorych według planu.

W sobotę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP, Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, o godz. 17.30 odśpiewamy Godzinki ku czci NMP.

Za tydzień, o 11.3o  – poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i spotkanie dla dzieci i rodziców klas III SP.

Świece Caritas – Wigilijne dzieło pomocy dzieciom – już do nabycia! Mała 5zł, duża 15zł. Kalendarze ścienne w cenie 5 zł. Po Mszy u Pana Kościelnego, w kancelarii i zakrystii również.

Gościmy dziś wspólnotę Świetlicy środowiskowej CARITAS, na czele z s. Dolores, dziękujemy za obecność i poprosimy o świadectwo: (s.Dolores);

Dziękujemy za składane ofiary na poczet akcji Caritas „Rodzina-rodzinie” – przeznaczonej na potrzeby chrześcijan w Syrii.

Ministrantom, ks. Markowi, ks. Pawłowi, p. Jackowi dziękujemy za ducha walki w turnieju piłki halowej ministrantów. Wyniki cieszą!

Idziemy…

Dziś, o godz. 12.oo, poświęcenie nowego kościoła w parafii Miłosierdzia Bożego w Topólce. To wielka radość nie tylko parafian ale całej rodziny diecezjalnej.

Na czas adwentowego zamyślenia, nawrócenia i pogody Ducha – upraszajmy błogosławieństwa Najwyższego.          Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

NASZE FILMY

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Diecezjalne Studium Organistowskie

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15