Strona Główna  //  OGŁOSZENIA ,INTENCJE  //  XXIII NZ 2018

Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

niedziela, 09 września 2018 19:32

XXIII Niedziela Zwykła 2o18

Przypominamy – Msza św. z udziałem dzieci o godz. 11.3o. po każdej Mszy św. proszę, by dzieci zabrały z sobą pamiątkowe obrazki. Rozpoczynamy kolejne przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci z klas III. Jest to Msza św. na której uczestniczą całe rodziny, zapraszamy również te dzieci najmłodsze, nie martwimy się, że będą może mniej cierpliwe, czy rozbiegane. Obecności w kościele na Eucharystii uczymy się od lat niemowlęcych. Dziś o godz. 11.3o poświęcenie tornistrów dla uczniów klas O, I, przedszkoli. Młodzież bierzmowana( kl. VII, VIII i Gim) gromadzi się na Mszy św. o godz. 10.oo. Spoktania-katechezy dla młodzieży i ich rodziców w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 19.3o w naszym kościele w cyklu „Dotknij Jezusa”.

Kancelaria parafialna czynna od wtorku do piątku – 9.oo-10.oo, 16.oo-17.oo;
w sobotę od 9.oo-10.oo; Wspólnoty parafialne również wracają do swoich stałych spotkań: Krąg Biblijny – w poniedziałek o 19.oo, Ministranci – w środę o 19.oo, Schola i Zespół – w piątek o 16.oo.

We wtorek o g.18.oo Eucharystia i modlitwy wstawiennicze o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie. Wznawiamy po wakacjach te charyzmatyczne spotkania, Eucharystie, Adoracje, modlitwy wstawiennicze; Zapraszamy.

W czwartek o 17.3o procesja fatimska;

W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; o godz. 19.3o DOTKNIJ JEZUSA – spotkanie ewangelizacyjne, szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (w ramach przygotowania do sakramentu), ale nie tylko – zaproszeni są wszyscy pragnący modlić się w przestrzeni Bożej, w Adoracji, śpiewie, uwielbieniu…

Prowadzimy już zapisy dla młodzieży na spotkanie JEZUS NA STADIONIE, wyjazd do Warszawy 6 X, zapisy w zakrystii dzisiaj i przez nadchodzący tydzień. Koszt 45 zł.

W sobotę – Wspomnienie MB Bolesnej; o 19.oo Msza święta w intencji zmarłych w ostatnim miesiącu;

W niedzielę o godz. 15.oo Msza święta w nadzwyczajnym rycie rzymskim;

Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Józefa Brzeska, Daniela Kulpa, Janusz Urbański, Kazimierz Krzemiński… wieczny odpoczynek…

Niech nam Pan błogosławi na dobre nasze pragnienia i ich realizacje.

Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

NASZE FILMY

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Diecezjalne Studium Organistowskie

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15