Strona Główna  //  OGŁOSZENIA ,INTENCJE  //  Nd Miłosierdzia 2018

Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 07:24

Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018

Świętowaliśmy wczoraj 15-lecie święceń biskupich i ingresu do Katedry J.E. Ks. Bpa Wiesława Meringa - biskupa włocławskiego. otaczamy Czcigodnego Jubilata naszą pamięcią i modlitwami.

Bardzo dziękuję za składane ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego, Uroczystości Wielkanocnych:  Księżom Wikariuszom (za przygotowanie asyst, grobu, posługę w konfesjonale), Ks. Zbigniewowi, Ks. Andrzejowi, p. Organiście – szczególnie za zaangażowanie w iluminację świątyni i w przygotowanie Ciemnicy; p. Kościelnemu, p. Gospodyni. Lektorom, Ministrantom, Młodzieży, Scholi, Asyście, Dobrodziejom kulinarnym. Policji, Agencji Ochrony „Joker”. Bóg zapłać!

Dziś (niedziela) Odpust i Jubileusz parafii Najświętszego Zbawiciela, przy pl. Łokietka. Suma o godz. 11.3o. Ksiądz Proboszcz  zaprasza.

Jutro, w poniedziałek – o godz. 17.oo na Placu Wolności rozpocznie się Nabożeństwo czuwania na figurę św. Michała Archanioła, pielgrzymującą po terenie naszego Miasta i Diecezji. O 18.oo Msza święta w Katedrze. We wtorek nawiedzenie parafii Najświętszego Serca Jezusowego, przy ul. Ostrowskiej. Zapraszamy do włączenia się w te modlitewne czuwania. We wtorek w naszym kościele o 18.oo Msza św., Adoracja i modlitwy wstawiennicze o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie.

W piątek spotkanie Dotknij Jezusa – w parafii Narodzenia NMP, przy ul. Robotniczej. Początek o 19.3o. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

W nadchodzącą niedzielę – Niedziela Biblijna, pochylamy się z pokorą nad natchnionymi tekstami Pisma Świętego, pod przewodnictwem ks. dr. Marka Raszewskiego.

Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Piotr Smykowski i Jan Wiliszewski;

Na świętowania największych Tajemnic chrześcijaństwa -  upraszajmy opieki Matki Najświętszej – Królowej Pokoju, dla nas, naszych rodzin, naszej Ojczyzny …. Pod Twoją obronę…                  Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

NASZE FILMY

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Diecezjalne Studium Organistowskie

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15