Strona Główna  //  OGŁOSZENIA ,INTENCJE  //  Nd Miłosierdzia 2018

Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 07:24

Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018

Świętowaliśmy wczoraj 15-lecie święceń biskupich i ingresu do Katedry J.E. Ks. Bpa Wiesława Meringa - biskupa włocławskiego. otaczamy Czcigodnego Jubilata naszą pamięcią i modlitwami.

Bardzo dziękuję za składane ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego, Uroczystości Wielkanocnych:  Księżom Wikariuszom (za przygotowanie asyst, grobu, posługę w konfesjonale), Ks. Zbigniewowi, Ks. Andrzejowi, p. Organiście – szczególnie za zaangażowanie w iluminację świątyni i w przygotowanie Ciemnicy; p. Kościelnemu, p. Gospodyni. Lektorom, Ministrantom, Młodzieży, Scholi, Asyście, Dobrodziejom kulinarnym. Policji, Agencji Ochrony „Joker”. Bóg zapłać!

Dziś (niedziela) Odpust i Jubileusz parafii Najświętszego Zbawiciela, przy pl. Łokietka. Suma o godz. 11.3o. Ksiądz Proboszcz  zaprasza.

Jutro, w poniedziałek – o godz. 17.oo na Placu Wolności rozpocznie się Nabożeństwo czuwania na figurę św. Michała Archanioła, pielgrzymującą po terenie naszego Miasta i Diecezji. O 18.oo Msza święta w Katedrze. We wtorek nawiedzenie parafii Najświętszego Serca Jezusowego, przy ul. Ostrowskiej. Zapraszamy do włączenia się w te modlitewne czuwania. We wtorek w naszym kościele o 18.oo Msza św., Adoracja i modlitwy wstawiennicze o nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie.

W piątek spotkanie Dotknij Jezusa – w parafii Narodzenia NMP, przy ul. Robotniczej. Początek o 19.3o. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

W nadchodzącą niedzielę – Niedziela Biblijna, pochylamy się z pokorą nad natchnionymi tekstami Pisma Świętego, pod przewodnictwem ks. dr. Marka Raszewskiego.

Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Piotr Smykowski i Jan Wiliszewski;

Na świętowania największych Tajemnic chrześcijaństwa -  upraszajmy opieki Matki Najświętszej – Królowej Pokoju, dla nas, naszych rodzin, naszej Ojczyzny …. Pod Twoją obronę…                  Ks. Proboszcz

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

MODLITWA O NAWRÓCENIE, UWOLNIENIE, UZDROWIENIE

KAŻDY DRUGI WTOREK MIESIĄCA GODZ. 18.00

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

NASZE FILMY

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

ATH MOTO CLUB WŁocławek

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

Diecezjalne Studium Organistowskie