Witamy na stronie Parafii Św.Stanisława BM we Włocławku

 

Wpisany przez Administrator   
sobota, 30 listopada 2019 16:26

Andrzejkowa sobota dostarczyła naszym ministrantom wiele emocji i powodów do radości. Tego dnia, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Włocławku- Michelinie, odbywał się Dekanalny Turniej Ministrantów w piłce halowej. Reprezentanci naszej parafii wystąpili w dwóch kategoriach: ministrant i lektor starszy. Najmłodsi ministranci stoczyli zacięty bój z rówieśnikami z parafii: św. Maksymiliana we Włocławku, Ducha Świętego we Włocławku oraz św. Bartłomieja w Smólniku. Wszystkie te mecze wygrali, gromadząc komplet 9 punktów i uzyskując awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym.

Równie dobrze spisali się nasi ministranci grający w najstarszej kategorii. Po rozegraniu dwóch meczy z ministrantami z parafii: św. Bartłomieja w Smólniku i św. Maksymiliana we Włocławku uzyskali komplet 6 punktów, zajmując I miejsce w swojej grupie wiekowej. Za tydzień wraz z młodszymi kolegami będą reprezentować naszą parafię i dekanat w rozgrywkach rejonowych, które odbędą się w Lipnie.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy następnych wygranych.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Św. Stanisław - live - serwis

dołącz do naszej modlitewnej grupy

NASZE FILMY

Schola Dziecięca "Śpiewajmy Panu"

STAN WYJĄTKOWY

KAŻDA TRZECIA NIEDZIELA MIESIĄCA GODZ. 17.00

Projekt Trzeźwienie Przez Kulturę

NIESAKRAMENTALNI

Spotkanie dla osób pozostających w związkach niesakramentalnych.

Ostatni czwartek miesiąca godz.19

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB WSPÓŁUZALEŻNIONYCH "NOWE ŻYCIE"

spotkania - Wtorek 17.30

kontakt - 698 168 285

Diecezjalne Studium Organistowskie

ATH MOTO CLUB WŁocławek

Msza Trydencka

Niedziela godz. 15